kontakt z nami
telefon
google partner

O Nas

Nasza firma powstała w 1996 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwa działamy w branży IT, świadcząc szeroki zakres usług z zakresu technologii informatycznych oraz internetowych. W 2001 r. stworzyliśmy pierwszą stronę internetową, a 4 lata później w 2005 r. rozpoczęliśmy pierwszy projekt z obszaru marketingu w wyszukiwarkach (pozycjonowanie strony oraz kampania w Google AdWords).

Następnie przez blisko 4 lata zdobywaliśmy doświadczenie we współpracy z jedną z wiodących agencji marketingu internetowego w Polsce. Przez ten czas mieliśmy okazję zrealizować projekty SEO i kampanie PPC dla największych polskich i międzynarodowych marek m.in w takich branżach jak finanse, FMCG, motoryzacja, nieruchomości czy turystyka.

Zrealizowaliśmy kilkaset kampanii PPC, w tym duże kampanie z pokaźnymi budżetami. Nie są nam obce kampanie rozliczane w modelu efektywnościowym (Success Fee za lead lub sprzedaż). W wielu przypadkach efekty naszych działań miały bezpośrednie przełożenie na wyniki finansowe promowanych firm i ich rozwój.

Od 2011 roku działamy na rynku jako wyspecjalizowana agencja SEM w obszarze pozycjonowania stron oraz kampanii reklamowych w Google. Usługi marketingu w wyszukiwarkach rozbudowaliśmy o dodatkowe kompetencje uzupełniające takie jak obsługa kreatywna (tworzenie stron, kreacji graficznych i video), zaawansowana analityka internetowa czy optymalizacja konwersji poprzez testy witryny. Rozwiązania i strategie wypracowane w obsłudze dużych firm, teraz z powodzeniem przenosimy na mniejsze firmy z sektora MŚP.

Od zawsze celem naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja Klienta. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, a nasze motto: "Słuchamy naszych Klientów" realizujemy w praktyce. Przekonaj się!


zapytanie ofertowe

Treść zapytania:

Imię i nazwisko:

Telefon:

Adres strony www:

E-mail:

Stolica Polski:


TopSearch | Agencja SEM
ul. Wojciechowska 7j/11
20-704 Lublin
Tel. +48 501 711 511