kontakt z nami
telefon
google partner

Tworzenie stron i kreacji

Specjalizując się w marketingu internetowym zapewniamy pełny wachlarz usług umożliwiający realizację wszystkich działań związanych z obecnością firmy w Internecie. Poza pozycjonowaniem (SEO) i reklamą (PPC) tworzymy serwisy internetowe oraz zapewniamy pełną obsługę kreatywną.

Tworzenie stron www

Zapewniamy realizację małych stron składających się z kilku podstron oraz dużych, rozbudowanych serwisów. Niezależnie od ich wielkości oddajemy kod zoptymalizowany pod kątem robotów wyszukiwarek i spełniający najnowsze standardy. Na etapie realizacji zawsze mamy na uwadze cel powstawania serwisu i staramy się dostosować oczekiwania Klienta do potrzeb i zachowań Internautów, aby serwis był dobrze przygotowany na ewentualne działania promocyjne i spełniał swoje zadanie przez co najmniej kilka lat. Do każdej witryny podpięty jest CMS, umożliwiający samodzielną edycję i dodawanie nowych treści.

Budowa Landing Pages (LP)

Na potrzeby kampanii reklamowych warto tworzyć dedykowane mini serwisy tzw. Landing Pages, które najczęściej składają się z jednej podstrony (krótkiej lub długiej) oraz formularza. Sprawdzają się one przy pozyskiwaniu leadów (dane z formularzy kontaktowych) oraz sprzedaży pojedynczych produktów oraz usług. Tworząc LP zawsze rekomendujemy przynajmniej dwie wersje, które pozwolą przeprowadzić testy A/B w celu wyłonienia zwycięskiej (skuteczniejszej) wersji. W dłuższej perspektywie przynosi to oszczędności i zapewnia większą sprzedaż.

Tworzenie reklam graficznych

Formy graficzne wykorzystywane są przede wszystkim przy reklamie kontekstowej, która emitowana jest na serwisach z treścią należących do sieci reklamowej Google. Rekomendujemy wykorzystanie wszystkich 8 dostępnych formatów w wersji animowanej oraz statycznej. Dysponowanie w kampanii wszystkimi formatami daje szansę obecności na każdym serwisie akceptującym formy multimedialne. Reklamy graficzne są przydatne również do promocji na YouTube oraz Facebooku.

Tworzenie reklam video

Krótkie animowane filmiki są aktualnie najczęściej wykorzystywane jako reklama na YouTube (pomijalne pre-rolle emitowane przed właściwym filmikiem). Znając dokładnie specyfikę tej formy promocji oraz bazując na doświadczeniu w realizacji kampanii video dla wiodących polskich marek jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości produkt. Przy tworzeniu filmików (spotów reklamowych) współpracujemy z profesjonalnym studiem filmowym przygotowującym materiały m.in na potrzeby Internetu.


zapytanie ofertowe

Treść zapytania:

Imię i nazwisko:

Telefon:

Adres strony www:

E-mail:

Stolica Polski:


TopSearch | Agencja SEM
ul. Wojciechowska 7j/11
20-704 Lublin
Tel. +48 501 711 511